ХТО МИ?

 Ми активні волонтери, які  створили в 2016 році Благодійний фонд «Єлеон» у місті Коростень, Житомирської області. 

Метою діяльності фонду є: допомога хворим дітям, малозабезпеченим, багатодітним та кризовим сім’ям, і тим людям, хто дійсно потребує допомоги. Наша організація має юридичний статус – неприбуткової організації та існує виключно за рахунок благодійних внесків від приватних осіб та юридичних організацій. 

 

ЩО МИ РОБИМО? 

 

Сфери активної діяльності благодійного фонду «Єлеон» в Україні поширюються на підтримку малозабезпечених сімей, дітей позбавлених батьківського піклування, важкохворих дорослих та дітей, внутрішніх переселенців, людей похилого віку, підтримку геріатричних пансіонатів, дитячих будинків, підтримку медичних закладів, організацію благодійних розважальних заходів, дитячих літніх таборів тощо.

 В розпорядженні організації в Україні є офіс, склади для прийому та видачі гуманітарної допомоги, орендовані  вантажопасажирські автотранспортні засоби, офісна та комп’ютерна техніка тощо. Для перевезення великих вантажів залучається орендований великотонажний транспорт.

Серед багатьох реалізованих внутрішньо українських соціальних проектів, фондом отримано довіру представництв іноземних держав в Україні та успішно реалізовано проекти за підтримки:

  • Посольство Німеччини в Україні.
  • Посольство Японії в Україні

Благодійний фонд «Єлеон» співпрацює з іноземними благодійними організаціями. Головний партнер — Chernobyl Children’s Life Line (Великобританія).

З початком війни в Україні наша організація продовжила активну підтримку населення України. Волонтери фонду змогли мобілізувати як внутрішню підтримку вразливих верств населення, так із вдячністю залучити міжнародну гуманітарну підтримку Коростенського регіону передусім з Польщі, Великобританії, Німеччини, Нідерландів та Італії. З початку широкомасштабної агресії РФ в Україні значну матеріальну допомогу від фонду в Україні тільки «з рук в руки» отримали більше 5000 осіб.

Фондом розподілено гуманітарну допомогу також для держаних установ і адміністрацій інших постраждалих регіонів України, серед яких Бородянська районна адміністрація.

Кінцева кількість бенефіціарів даної сягає більше 20 тис. дорослих та дітей.

Зусиллями благодійного фонду «Єлеон» вдалося евакуювати до ЄС більше 300 осібу, переважно жінки та діти. Серед евакуйованих десятки важкохворих, які зараз отримують високовартісну медичну допомогу в Німеччини у наших партнерів безкоштовно.

Починаючи з травня місяця 2022 року Коростенський регіон, незважаючи на небезпеку бомбардувань почав приймати біженців із окупованих регіонів України та зони бойових дій.

В червні 2022 року нашій організації було передано приміщення школи в передмісті Коростеня.

Зусиллями нашого благодійного фонду за підтримки Chernobyl Children’s Life Line відбувається облаштування центру SafeHouse для психологічної пітримки та тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб із зон бойових дій в України, а саме, мам з важкохворими дітьми.

Статут

DONATE